Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Brylanty

Złoty Skorpion

Pod nazwą Złoty Skorpion, kryje się firma, która powstała z pasji do złotnictwa i chęci nieustannego rozwoju. Firma wywodzi się z małej pracowni złotniczej, która dzięki zainteresowaniom i inwestycjom właściciela znajduje się obecnie w czołówce producentów obrączek w Polsce.

„Przykład idzie z góry:. Pracownicy firmy, podobnie jak właściciel i zarząd, w swoją pracę wkładają całe serce. Nowoczesny park maszynowy wspiera ich w najbardziej skomplikowanych zadaniach, zapewniając wysoką jakość wykonania i powtarzalność wzorów.

Połączenie takich wartości jak długoletnie doświadczenie, wysoka jakość, nowoczesna technologia, terminowość dostaw i kompleksowa obsługa daje gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa współpracy. Firma sukcesywnie poszerza ofertę dostosowując ją do najnowszych trendów. Podejmują wyzwania realizując indywidualne projekty naszych klientów.

Kumar Jewellery

Firma KUMAR JEWELLERY to prężnie rozwijająca się firma, która od samego początku ze szczególną troską i staraniem zaspokaja potrzeby i oczekiwania klientów. W regularnie wzbogacanej ofercie biżuterii złotej z diamentami oraz z kamieniami szlachetnymi, takimi jak szafiry, szmaragdy, topazy, akwamaryny, cytryny, rubiny, znajdziecie Państwo wyszukaną biżuterię unikatową, wytwarzaną od początku do końca ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach lub bardzo krótkich, limitowanych seriach. Ideą firmy jest promowanie eleganckich, wyszukanych form biżuterii podkreślających urodę i niepowtarzalność naturalnych kamieni.

Zdobyte doświadczenie i profesjonalizm, które składają się na dynamiczny rozwój firmy, pozwalają zagwarantować wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.

 

 

Royal Jewellers

Royal Jewellers to biżuteria Kanadyjsko – Angielska, w której ofercie znajdą Państwo unikalne wzornictwo i wysoką jakość. Tymi cechami biżuteria tej marki podbiła rynek północnoamerykański, a od ponad 15 lat gości na rynku europejskim zachwycając i zadowalając nawet najbardziej wymagających klientów. Kunszt wykonania, czystość brylantów, szeroka gama kamieni szlachetnych, zamkniętych w złotej oprawie,  a także nietuzinkowe wzornictwo, to cechy, dzięki którym marka zdobywa uznanie wśród klientów.

Zobacz pozostałe produkty

Biżuteria modowa

Biżuteria modowa

Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna

Biżuteria złota

Biżuteria złota

Brylanty

Brylanty

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne

Zegarki

Zegarki

Programy partnerskie

Dołącz do naszego klubu NO.1 Club i ciesz się stałymi
rabatami w naszych salonach!