Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Zegarki

Roamer

Początki firmy ROAMER Watch Company sięgają roku 1888, czyli momentu w którym 29-letni Fritz Meyer założył własną pracownię zegarmistrzowską w szwajcarskiej miejscowości Solothurn. Zapewne młody przedsiębiorca nie spodziewał się wówczas, iż jego 6-osobowa pracownia przeistoczy się na przestrzeni kolejnych lat w olbrzymią firmę produkującą piękne czasomierze, a on sam zapisze się na zawsze w historii zegarmistrzostwa.

Początkowo niewielki zakład Meyer’a był jednym z wielu niezależnych, szwajcarskich warsztatów, które specjalizowały się w produkcji wyłącznie jednego lub ewentualnie kilku elementów zegarków kieszonkowych. W przypadku pracowni Fritza Meyer’a elementem tym był wychwyt cylindrowy, który następnie sprzedawany był do dużych przedsiębiorstw zajmujących się montażem poszczególnych części oraz sprzedażą gotowych już czasomierzy.

Citizen

Zegarki Citizen to ulubieńcy użytkowników for zegarkowych. Taka sytuacja jest efektem doskonałej jakości jaką od lat niezmiennie prezentuje marka. Niezależnie od modelu jaki wybierze, użytkownik produktów Citizen może być pewien, że posiadany przez niego czasomierz wykonany został z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego długowieczność. Stal szlachetna antyalergiczna, tytan czy ceramika, połączone z elementami takimi jak szafirowe szkło czy wysokogatunkowa skóra, dają efekt, który z powodzeniem konkurować może nawet z tak renomowanymi produktami jak zegarki swiss made. Innym elementem, który wyróżnia Citizen na rynku i sprawia, że marka jest tak ceniona i popularna, jest bardzo wysoka funkcjonalność, która pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To liczne kolekcje sportowych zegarków wyposażonych w opcje typu chronograf/stoper, multidatownik, strefy czasowe, kompas czy barometr. To również modele taktyczne typu pilot czy diver, które wyróżniają się bardzo wysokim zaawansowaniem technologicznym i mogą być używane nawet w ekstremalnych warunkach przez osoby pracujące chociażby jako nurkowie. Cechują się one wysoką wodoszczelnością jak i odpornością na zmiany warunków atmosferycznych, które zresztą pomagają śledzić. Poza tym, większość produktów Citizen oparta jest na technologii Eco drive, która pozwala ładować baterie przy użyciu energii słonecznej, co pozwala chronić środowisko.
Zalet zegarków Citizen jest tak wiele, że chyba nie sposób wymienić wszystkich, ponieważ z każdym, nowym modelem pozytywnych aspektów przybywa, a zaufanie i zachwyt nad marką rosną każdego dnia.

Tommy Hilfiger

Pierwsza kolekcja TH została wprowadzona wiosną 2001 roku. Od samego początku sam Tommy Hilfiger był bardzo zaangażowany w design zegarków, podczas gdy Movado Group – szwajcarski producent o wielopokoleniowym doświadczeniu – wspierała go swoją opinią, wiedzą techniczną oraz wiedzą z zakresu dystrybucji.

Tommy Hilfiger Watch w ciągu 17lat wypracował ogromną sieć dystrybucji na ponad 50 rynkach oraz niesamowitą świadomość marki na całym świecie.

Idee TH pozostają niezmienne – Dostarczanie świetnego stylu, jakości i ceny klientom na całym świecie – Tworzenie pożądanego stylu w przystępnej cenie – Zegarki nasycone duchem nowoczesności – Sportowe zacięcie widoczne w DNA marki

Zegarki TH są: 3 nieprzewidywalne kolorowe sportowe błyskotliwe uniwersalne subtelnie wyrafinowane porywające wytworne z przymrużeniem oka

PODZIAŁ:

Cool Sport • Niezobowiązujący luz • Wyłapujący trendy z charakterem • Dynamiczne w detalach/mieszanych materiałach • Funkcjonalnie porywający

Casual Sport • Niezobowiązująca nowoczesność i wyrafinowanie, • Porywające i kolorowe • Połączenie klasyki z wynalazkiem • Pasujące do wszystkiego • Dla kobiet, wszechstronne i zalotne

Sport Luxury • Seksowne i kobiece • Lśniący i odważny ale nie wulgarny • Wytworny i wyrafinowany

City Classics • Nowoczesny • Połączenie tradycji z nowoczesnością • Z przymrużeniem oka • Dla niej, stylowo kobiecy ale nie dziewczęcy, delikatny

Bering

Kiedy duński poszukiwacz przygód i biznesmen René Kaerskov wyskoczył z helikoptera w lodowatą Arktyczną, bezpośrednio nad biegunem północnym w 2008 roku, nie miał pojęcia, że wkracza na spadochronie w nową erę. Ponieważ w tym momencie, lądując bezpiecznie w najbardziej wysuniętym na północ punkcie globu, jego serce zostało pokonane przez chłodne, proste piękno i nieskończoną białą przestrzeń wiecznego lodu. Przytłoczony tymi fascynującymi wrażeniami, zafascynował także swoich partnerów biznesowych, Michaela Witt’a Johansena i Larsa Grama-Skjønnemanna, z jego opisami wspaniałego splendoru arktycznego krajobrazu. Zainspirowani pięknymi zdjęciami, dwaj Duńczycy zaczęli rozwijać wizję nowej marki zegarków – marki zegarków, która byłaby czysta, przejrzysta i zapierająco dech w piersiach, jak sama Arktyka. Pomysł na BERING narodził się. KIEDY JEDEN NAZWISKO PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PISANIE HISTORII
Dokładnie 280 lat temu, duński żeglarz Vitus Bering przygotował się na śmiałą przygodę: w 1728 r. Wyruszył w rejs po niemal nieznanym obszarze Oceanu Arktycznego. W swojej podróży przekroczył cieśniny, które później nazwano Cieśniną Beringa na jego cześć. Vitus Bering był pierwszym Europejczykiem, który odkrył Alaskę i to tutaj jedna z czterech stref czasowych nosi jego słynną nazwę: Bering Time!

Wkraczając na nowe tereny, wkraczając na nieznane terytorium: Duńczycy Vitus Bering i Rene Kaerskov łączą te pomysły z marką BERING. Jest to jedyny sposób, w jaki wizja może stać się rzeczywistością. I tak marka BERING z powodzeniem składa się z doskonałego połączenia niezwykle twardych materiałów i wyjątkowo cienkiej konstrukcji. Filozofia beringa KIEDY ARKTYCZNE PIĘKNO INSPIRUJE KAŻDĄ sekundą Ponadczasowo piękne i trwałe, jak wieczny lód, BERING łączy minimalistyczny duński design i optymalną wytrzymałość materiału w wyjątkowy sposób. Zainspirowany pięknem Arktyki, styl zegarka BERING i kolekcji biżuterii charakteryzuje się przejrzystą, opływową formą i czystą elegancją. GDY CZAS PRZECHODZI NA ZEGAREK BEZ TRACE Towar BERING jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i są w doskonałej harmonii z ponadczasowym wzornictwem.

Zegarki BERING są wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak stal chirurgiczna (316L), która jest również wykorzystywana w inżynierii medycznej. Fajny wygląd stali nierdzewnej i purystyczna i przejrzysta linia zegarka BERING idealnie się uzupełniają i gwarantują lśniący wygląd. Elegancki wygląd BERING uzyskuje się dzięki drobno szczotkowanej lub polerowanej powierzchni ze stali nierdzewnej. Szkło szafirowe BERING jest wyjątkowo wytrzymałe, krystalicznie czyste i odporne na zarysowania. Oznacza to, że czas nie jest poobijany przez nieprzyjemne ślady zadrapań lub zmętnienia na szkiełku zegarkowym. Ponadto szkło szafirowe jest mniej wrażliwe na uderzenia niż na przykład szkło mineralne lub szkło kwarcowe.

Ice Watch

Zegarki Ice watch to wyjątkowe modele, które nadają koloru otaczającej nas rzeczywistości. Kluczem do ich sukcesu jest szeroka gama barw, która występuje w każdej kolekcji tego producenta. Pastelowe, tradycyjne, a także neonowe kolory przeplatają się ze sobą tworząc piękną kompozycję. Duża ilość dostępnych na rynku linii, choć różni się od siebie, zachowana jest w zbliżonej, charakterystycznej dla marki Ice Watch konwencji. Zegarki  te charakteryzują się kopertą jak i paskiem wykonanym z trwałego tworzywa sztucznego, które świetnie sprawdza się podczas użytkowania zarówno latem jak i zimą. Tarcze w różnych rozmiarach osłania mineralne szkło, które bardziej niż szkło szafirowe odporne jest na stłuczenia. Wysoka wodoszczelność umożliwia posiadaczowi pływanie bez konieczności zdejmowania zegarka, co sprawia, że są one doskonałym dodatkiem podczas letnich wypadów nad morze czy jezioro. Zastosowany w zegarkach Ice Watch kwarcowy mechanizm Miyota zapewnia precyzję działania i poprawnego wskazywania czasu. Ponadto ich niska cena w połączeniu z satysfakcjonującą jakością sprawia, że są produktem zdecydowanie wartym zakupu i nic dziwnego, że tak chętnie noszą je kobiety, dzieci a także panowie.

Markę Ice Watch śmiało można nazwać noworodkiem w branży zegarmistrzowskiej. Firma powstała w 2007
roku z inicjatywy Jean-Pierre Lutgena brata charyzmatycznego polityka Benoita Lutgena. Przedsiębiorstwo
jest własnością spółki TKS S.A. od której w razie potrzeby otrzymuje silne wsparcie. Firma w bardzo krótkim czasie stała się najpopularniejszą belgijską marką produkującą zegarki. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w małej miejscowości Bastogne położonej w południowej części kraju nieopodal granicy z Luksemburgiem.

Belgijskie przedsiębiorstwo zawdzięcza swój sukces niezwykle sprawnemu procesowi produkcyjnemu. Każde
działanie zostało skrupulatnie przemyślane jeszcze przed powstaniem firmy. W efekcie design zegarków jest
opracowywany w Belgii, czasomierze napędzają japońskie mechanizmy kwarcowe Miyota. Reszta elementów, z
których składa się czasomierz, czyli koperta, szkło chroniące tarczę, koronka i inne są produkowane w Chinach. Ice Watch importuje te materiały do Belgii i z nich składa zegarki. Decyzja o takim rozwiązaniu przełożyła się na znaczne zminimalizowanie kosztów produkcyjnych, dzięki czemu wszystkie zegarki wchodzące w skład oferty charakteryzują się unikalnym designem, przyzwoitą jakością i bardzo niskimi cenami.
Obecnie w branży zegarmistrzowskiej panuje bardzo duży ścisk. Firm produkujących zegarki jest tak dużo, że aby wprowadzić na rynek nową markę potrzebna jest także górnolotna strategia marketingowa. Niestety dobra jakość i niskie ceny przestały wystarczać. Z tego powodu Ice Watch postanowiło, że firmie będzie przyświecać idea, która brzmi „Change. You Can”. Hasło nawiązuje do pasjonatów zegarmistrzostwa, którzy darzą zaufaniem tylko manufaktury, które mogą się pochwalić długą historią i wieloma prestiżowymi nagrodami branżowymi. Ice Watch zapewnia swoim hasłem, że zmiany są możliwe, a przy tym mogą korzystnie wpłynąć na życie człowieka. W 2010 roku belgijskie zegarki były już rozpoznawalne i poważane w wielu krajach świata.
Z tego powodu Ice Watch wprowadził do swojej oferty czasomierze dedykowane dosłownie wszystkim ludziom
niezależnie od wieku i upodobań. Intensywna praca designerów sprawiła, że firma ma jedną z najbardziej
rozbudowanych ofert spośród wszystkich firm produkujących zegarki. Większość czasomierzy jest zachowanych w stylu Unisex. Jednak główną grupą docelową marki są ludzie młodzi. Marka przekonała do siebie nastolatków w bardzo odważny sposób. Zaczęła wykorzystywać do produkcji swoich zegarków rzadkie materiały takie jak sylikon. Ponadto nieustannie eksperymentuje z kolorami. Dzięki temu produkty Ice Watch można w kilka chwil dopasować do każdego rodzaju stroju. Posiadacz takiego czasomierza będzie wyróżniał się z otoczenia. Kiedy belgijskie czasomierze zaczęły gościć na nadgarstkach młodych osób, marka postanowiła jeszcze bardziej zapisać w popkulturze. Ice Watch rozpoczęło intensywne działania marketingowe zakrojone na wielką skalę. Marka zaczęła się promować w mediach społecznościowych. Początkowo posiadała swoje konto w serwisie Facebook. Kiedy social media zaczęły się rozrastać, pojawiła się także na innych portalach. Umiejętnie prowadzony marketing wirusowy sprawił, że czasomierze zostały dostrzeżone przez gwiazdy różnych gatunków muzycznych. Najpierw zegarek wchodzący w skład oferty marki pojawił się w teledysku amerykańskiej grupy Black Eyed Peas. Następnie inny czasomierz wyprodukowany przez Ice Watch można było zobaczyć w klipie do piosenki „Part of Me” jednej z największych gwiazd muzyki Pop Katy Perry. Niedługo po tych wydarzeniach władze firmy postanowiły wypuścić na rynek specjalną kolekcję, której towarzyszyły duże kontrowersje. Linia nosiła nazwę „F*** ME I’m Famous”. Kolekcja była efektem współpracy marki z francuskim producentem muzycznym Davidem Guettą. Ponadto do kampanii reklamowej kontrowersyjnej kolekcji swojego wizerunku użyczyła żona muzyka. Kiedy belgijskie czasomierze zostały spopularyzowane przez gwiazdy muzyki, to zaczęły bardzo często pojawiać się na nadgarstkach gwiazd kina, muzyki i sportu. Stały się niemal tak popularne, jak japońskie G-Shocki. Celebryci chętnie je noszą, ponieważ duży wybór sprawił, że nareszcie mogą w pełni wyrażać siebie. Założona w małym miasteczku firma stała się rozpoznawalna na całym świecie i zaskarbiła sobie zaufanie klientów. Władze marki chciały jeszcze bardziej zaskoczyć miłośników zegarmistrzostwa i wprowadziły linie zegarków, które nawiązują do innych branż. Przykładem może być model „BMW Motorsport”, który został stworzony z myślą o miłośnikach niemieckiego przedsiębiorstwa, ale też całej branży motoryzacyjnej.

Rosefield

Jeżeli szukasz modnego, nietuzinkowego zegarka w przystępnej cenie, nie możesz przejść obojętnie obok oferty marki Rosefield. Ta nowa firma choć dopiero co zagościła na rynku zegarmistrzowskim zdążyła już zaskarbić sobie spore grono wiernych i zadowolonych klientek. Idea stworzenia marki Rosefield wzięła się z rodzinnego doświadczenia, które posiadał brat założyciela… właściciel marki Cluse! Tak, właśnie Cluse. Tych modeli, które w ciągu zaledwie 2-3 lat zdążyły stać się ulubieńcami blogerek, celebrytek i stałych bywalczyń wybiegów świata mody. Nic więc dziwnego, że mając taki wzór i wsparcie Rosefield rozkwita niczym pole różane zdobywając uznanie nie tylko klientów, ale i konkurencji. Zachowane w klimacie prostego, a jednak umiarkowanie biżuteryjnego stylu damskie modele z powodzeniem wpisują się w dzisiejsze realia, kiedy to kobieta w mgnieniu oka musi zrzucić z siebie roboczy strój i ubrać wieczorową kreację, na wyjście z mężem, który akurat nie pracuje czy przyjaciółkami, które spontanicznie zarezerwowały stolik w knajpie,by wypić lampkę wina. Rosefield pasują do każdego stroju – niezależnie od tego, gdzie i w czym się wybierasz! Wysoka jakość wykonania idąca w parze z designem, u podstaw którego leży połączenie Nowoyorskiego, wielkomiejskiego stylu i holenderskiego minimalizmu rodem z Amsterdamu, przekłada się na ogromne zainteresowanie klientek, które chcą mieć w swojej kolekcji modele tej właśnie marki.

Większość producentów zegarków zwykle dba, aby każdy model wyraźnie różnił się od innego, aby każdy
zegarek był indywidualny. Ten pęd zmian i różnorodności bardzo często powoduje, że w ofercie nie można
dostrzec jednego, określonego stylu, wyróżniającego markę na tle innych tak, aby przeciętny użytkownik
czasomierzy mógł powiedzieć „O, to jest zegarek marki X” nie spoglądając nawet na logo
producenta. Zupełnie inaczej jest w przypadku marki Rosefield, która skupiła się na jednym, określonym
wzorze swoich zegarków, powtarzając swój nadrzędny motyw w każdym modelu. Dzięki temu wszystkie
zegarki Rosefield można rozpoznać na pierwszy rzut oka.

Przeznaczone dla kobiet serie czasomierzy charakteryzują się w szczególności swoją skromną elegancją –
pozbawione wszystkich niepotrzebnych ozdobników kojarzą się z minimalistycznym wyczuciem smaku i
doskonale pasują do wyszukanych, acz nieprzesadnych stylizacji na specjalne okazje. Łączą dobry smak
Amsterdamu, związany z gustem i dystyngowaniem Holendrów, razem z nowojorskim szykiem i
zamiłowaniem do modnego wyglądu. W związku z tym są odpowiednie dla każdej kobiety – wymagającej,
potrzebującej odpowiedniego dodatku do stroju zarówno wyjściowego jak i codziennego, oraz dla tej, która
potrzebuje praktycznego czasomierza. Zegarki Rosefield sprawdzają się także od dawna jako doskonałe
prezenty dla najbliższych – ich chłodny styl, w połączeniu z wieloma barwami kopert (zwłaszcza różowym
złotem) powoduje, że taki upominek doceni każda kobieta.

Zegarki Rosefield posiadają kilka charakterystycznych serii, których nazwy inspirowane są nowojorskimi
lokacjami. Są to:
– The West Village – wszystkie czasomierze z tej kolekcji posiadają paski z aksamitnej skóry nubukowej –
dzięki temu są one niesamowicie wytrzymałe. Ciekawą cechę tej kolekcji stanowią metalowe obrączki na
paskach – w zależności od modelu różnią się one grubością, kształtem lub ilością. Dzięki temu każdy zegarek
posiada indywidualny styl przy zachowaniu wzorca opracowanego przez Rosefield.
– The Upper East Side – seria wzorowana na części Nowego Jorku o tej samej nazwie, wyróżniającej się

wszechobecnym zamiłowaniem do luksusu i przepychu. Taki motyw zawierają też zegarki z tej kolekcji –
zdobiące je bransolety ze stali nierdzewnej kojarzą się z blaskiem złota, tak popularnym w tej okolicy.
– The Tribeca – seria przeznaczona zwłaszcza dla drobnych kobiet, poszukujących zegarków o niedużych
gabarytach. Mniejsze tarcze doskonale wyglądać będą na delikatnych nadgarstkach, zaś minimalistyczny styl,
charakterystyczny dla całej marki, doskonale dopasuje się do całej kompozycji.
– The Mercer – inspirowany nowojorską ulicą, będącą swojego rodzaju mekką zakupowiczów. Tej serii
zegarków również towarzyszy takie nawiązanie – dzięki charakterystycznym barwom kopert i bransolet,
kojarzącymi się z luksusem, czasomierze The Mercer staną się nieodzownym przyjacielem podczas
zakupów.
– The Bowery – kultowa dzielnica Bowery w Nowym Jorku stała się inspiracją dla tej serii. Cienkie koperty we
wszystkich modelach w połączeniu z szytymi, eleganckimi paskami skutkują doskonałym połączeniem dla
każdej kobiety poszukującej skromnej elegancji ale w dobrym guście.

Slazenger

W 1881 roku bracia Ralph i Albert Slazenger postanowili założyć firmę sportową sygnowaną ich nazwiskiem. Od tego czasu Slazenger wypracował sobie opinię producenta najwyższej jakości sprzętu sportowego. Firma została szczególnie doceniona w 1902 roku stając się oficjalnym dostawcą piłek do tenisa na kortach Wimbledonu. Biorąc pod uwagę fakt, że umowa trwa po dzień dzisiejszy jest to jedna z najdłużej trwających umów w historii sportu. Obecnie Slazenger jest nadal związany z szeroką listą dyscyplin sportowych, np krykiet, golf, squash. Od 2007 roku Slazenger przy współpracy z Arikan Group rozpoczął produkcję zegarków, współpraca ta trwa cały czas i jest silnie rozwijana dzięki coraz większym sukcesom w sprzedaży zegarków Slazenger. Zegarki Slazenger to przede wszystkim czasomierze charakteryzujące się niebanalnym wzornictwem oraz wykonaniem przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Cechuje je ponadto modny i ergonomiczny design, wszystkie zegarki objęte są dwuletnim okresem producenta. Pomimo postępującego rozwoju technologii wciąż znajdują się zwolennicy posiadania tradycyjnych zegarków. Zegarki nie tylko wskazują nam godzinę, ale mogą także stanowić ozdobę naszego stroju. Jednymi z bardziej znanych zegarków są zegarki slazenger. Firma Slazenger została założona przez braci Slazenger w 1881 roku. Firma ta zajęła się produkcją wysokiej jakości sprzętu sportowego. Uhonorowaniem ich starań było w 1902 roku uzyskanie statusu oficjalnego dostawcy piłek do tenisa na kortach Wimbledonu(umowa ta obowiązuje do dziś i jest najdłużej trwającą w historii sportu).

Slazenger a sport?
Marka Slazenger jest kojarzona z takimi dyscyplinami sportu jak:
• krykiet
• golf
• squash

Firma Slazenger od 2007 roku we współpracy z Arikan Group podjął się produkcji zegarków, które odniosły ogromny sukces. Gwarantem sukcesu jest interesujące wzornictwo, wykonanie z materiałów bardzo wysokiej jakości, co przekłada się na ich trwałość. Ponadto zgodnie z najnowszymi trendami zegarki Slazenger cechują się ergonomicznym i modnym wyglądem, a dodatkowo są objęte dwuletnim okresem producenta.Slazenger wykorzystuje do produkcji swoich zegarków takich materiałów jak:
• skóra
• kwarc
• szkło mineralne
• stal nierdzewna

Zegarki Slazenger potrafią odmienić każdy strój(codzienny i wizytowy) i nadać mu niepowtarzalnego uroku. Zakup zegarku tej marki pozwoli na aktywne spędzanie czasu razem z czasomierzem na ręku. Koperty zegarków wykonane ze stali nierdzewnej są odporne na korozję, charakteryzują się jakością i trwałością. Niektóre zegarki posiadają klasę wodoszczelności WR 100, która pozwala na pływanie na basenie. Slazenger to marka, która prezentuje produkty praktyczne obdarzone lekko sportowym stylem, dzięki czemu codzienny strój zyskuje wyjątkowego charakteru. Cechami tej marki są:
• elegancja
• ponadczasowość
• sportowy styl

Zobacz pozostałe produkty

Biżuteria modowa

Biżuteria modowa

Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna

Biżuteria złota

Biżuteria złota

Brylanty

Brylanty

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne

Zegarki

Zegarki

Programy partnerskie

Dołącz do naszego klubu NO.1 Club i ciesz się stałymi
rabatami w naszych salonach!